Adwokaci w Ełku

Najlepiej oceniani adwokaci w mieście Ełk:

elk-adwokat.pl –  Szukasz kogoś takiego jak adwokat w mieście Ełk ? Nie zamierzamy uczyć Cię skomplikowanych konstrukcji cywilistycznych ani referować najnowszego orzecznictwa Sądu Najwyższego. Oferta Kancelarii jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i do klientów biznesowych. Głównym celem naszej Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej.

Adwokat Ełk – http://adwokatszypulski.elk.pl/ – Przyjdź i opowiedz nam o swoim problemie a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie. W ramach kancelarii świadczymy pomoc prawną klientom z Ełku oraz okolicznych miejscowości: Suwałki, Grajewo, Giżycko, Olecko, Gołdap, Augustów, Pisz. Udzielamy porad prawnych i sporządzamy pisma procesowe. Głównym celem naszej Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Oferta Kancelarii jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i do klientów biznesowych.

Sprawy dotyczących pełnomocnictwa i prokury, sprawy związane z współwłasnością rzeczy i praw, użytkowanie, służebność, zastaw, hipoteka, spraw z zakresu umów najmu, leasingu, pożyczki, kredytu, rent, dożywocia i innych, spraw z zakresu umów spółki cywilnej. Reprezentacja przed sądem, opracowywanie strategii procesowej, sporządzanie pozwów i środków zaskarżenia, pozwy przeciwko członkom zarządu (art. 299 ksh), negocjowanie ugód, spory korporacyjne, budowlane

Adwokaci w Ełku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry